| Stefan_Marius_1987 a întrebat:

Stiti cumva cand apare Naruto Shippuden Movie 7? Funda la un raspuns util!

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey! Filmul inca nu a avut premiera in cinemaul din Japonia. Tinand cont de data aparitiei celorlalte filme era pe la sfarsitul lui Iulie sau august, acum inca nu se stie o data exacta.
Deabia dupa aprox un an de la premiera, de obicei luna Aprilie, apare in format DVD cu subtitrare in engleza. Atunci il gasesti online in engleza, iar dupa cateva zile si in romana.