| Stefan1219 a întrebat:

Salut TPU,
Imi puteti spune careva cand apare teen wolf sezonul 3 episodul 7 si daca se difuzeaza pe un post romanesc? Daca da pe ce post si la ce ora? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ladydaianne a răspuns:

Episodul 7 apare mâine, pe 16 iulie, aici: seriale.filmesubtitrate
Din câte știu se difuzează pe AXN SpiN însă nu la zi (ăștia îs undeva pe la sezonul 2).

4 răspunsuri:
| Stefan1219 explică (pentru d3men7zel):

Nu il pot viziona nu stiu de ce.mersi oricum.

| Stefan1219 explică (pentru d3men7zel):

Nu il pot viziona nu stiu de ce nu cred ca merge mersi oricum.

| alecsno1 a răspuns:

Mai ai si tu putina rabdare ca apare pe net si cu poti sa il vezi pe AXN Spin dar nu au difuzat decat primele 2 sezoane atata apoi poate o sa il difuzeze si pe al 3 lea dar mai greu tinand cont ca pe net nu gasesti din sez 3 decat primele 6 ep si el are 24 de ep asta e zvonu...ai putina rabdarewinking