| SebiE30 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum imi pot verifica pagina de facebook? Adica sa confirm ca e pagina oficiala.Sa apara semnul bifat.Da, este chiar pagina oficiala. Urgent!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu esti persoana publica(vedeta) incat sa ai pagina oficiala.

| Patry a răspuns:

Doar daca esti cunoscut la nivel international se poate happy

| Fata026 a răspuns:

Salut!
Acest lucru se intampla doar personalitatilor celebre. Cantareti/actori si alte personalitati cunoscute la nivel mondial si din cate stiu aceste verificari se fac doar in America sau cel putin oriunde in strainatate dar nu si in Romania. Sper ca ti-am fost de folos iar daca nu am dreptate o sa te mai interesezi in legatura cu acest subiect.