| seba18 a întrebat:

imi puteti zice cateva seriale precum robin hood? sa fie ceva gen evul mediu dar nu sci-fi. dau funda la cel mai bun

Răspuns Câştigător
| Hope_9316 a răspuns:

Heey! kiss
"The legend of the seeker" e un serial tare dragut, a fost difuzat si de Pro Tv!
"Merlin" se potriveste cu ce cauti tuwinking Daca nu ma insel, se difuzeaza si acum pe AXN.
"Game of Thrones " este frumos, dar e un pic mai dur big grin!
Le gasesti pe toate pe net, pe vplay le vizionezi cel mai usor happy

Vizionare placuta! kiss
Kisses!batting eyelashes

3 răspunsuri:
| BMW200 a răspuns:

Game Of Thrones
http://www.youtube.com/watch?v=8ixEWrTLiZg
uitate e cel mai tare serial de genu asta

| ATS a răspuns:

Once Upon A Time.