| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti zice un film horror +18 ani? sa fie captivant si misto...

Răspuns Câştigător
| anonim_4396 explică (pentru kitten95):

Sar cum fac sa le vad?

| kitten95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cauta pe net(nu pot sa iti dau link din cauza chestiei aleia cu copyright)

14 răspunsuri:
| blueheart a răspuns:

Hostel

| NagatoTenseiHD a răspuns:

Chuckie...
Mr. Bean laughing))))))))

| PerfectInsanity a răspuns:

The ring. e psihologic

| akbaa a răspuns:

Pentru +18 iti recomand unul tare http://theync.com/......media.html

| akbaa a răspuns:

Cel mai bun horror +18 http://theync.com/......media.html

| eualexandra321 a răspuns:

Cosmarul de pe strada elm sau cavalerul negru sau exorcistul. funda!?

| ToySolider a răspuns:

Iti recomand Freddy & Jason, nu vei fii dezamagit fii sigur!

| Forevermore7 a răspuns:

Iti recomand The Cabin in the Woods, unul dintre cele mai bune filme horror din ultimii ani.

| Deeiza a răspuns:

Dead birds.

| Ancuta_Gagea_1983 a răspuns:

Rec genesis