| andypop a întrebat:

Îmi Recomandati niște seriale faine acțiune sau comedie sa fie nou poate chiar si horror numai sa nu platesc(gen voyo) ma puteți ajuta?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Breaking Bad, House M.D., Prison Break, Modern family, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, True Detective, Lie to me, The Philanthropist, House of Cards...

| Liviu a răspuns:

Pai poti vedea contele de monte cristo e frumos(nu e serial)poti vedea heroes(e serial)Puteri supranaturale si altele. Poti incerca si 'doctor who' e un film cu un tip cu o masina a timpului big grin serial si asta.Comedie nu stiu ca nu urmaresc... Horor. incearca 'supranatural' e cu 2 frati care se lupta cu creaturi big grin

| Seepty a răspuns:

Prison Break
John Doe
Lost
Arrow
Dexter
American Horror Story

FUNDA?

| secretlove2014 a răspuns:

Horror:Train,i saw the devil, nu platesti nimic

| florymee12 a răspuns:

Pretty little liars, how i met your mother, two and a half man, the vampire diaries. funda?