| MihaiG9192 a întrebat:

Imi spuneti daca va rog cum as putea sa pun un video de 7 gb pe 2 dvd uri de 4 gb?

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Tai video in doua parti intr-un program de trunchiere si după pui o parte pe un dvd iar cealaltă pe al doilea dvd.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Avidemux: http://bit.ly/2GvD2ik

| Signori_Gianmario_1993 a răspuns:

Nu ai nevoie de niciun program de trunchiere. Pur si simplu dai Compress using WinRAR si alegi sa se faca in doua parti. Si pe urma pui prima parte in primul DVD si pe a doua in al doilea. Daca ai nevoie de ajutor contacetaza-ma pe Facebook.