| Andreeeeeaxd a întrebat:

Imi spuneti cum as putea sa imi transfer un video de pe telefon pe calculator? Am incercat prin cablul de date dar nu imi apare nici unde...

Răspuns Câştigător
| flavius01 a răspuns:

Ar fi doua variante:
1) La telefonul meu, in momentul in care bag cablul de date, ma intreaba ce tip conexiune doresc sa stabilesc (transfer imagine, transfer media, pc suite, memorie de masa). Alege memorie de masa, deschizi folderul aferent, dai click pe video si incepi sa-l cauti (trebuie sa fie acolo 100%)
2) Prin bluetooth de la pc la telefon

| Andreeeeeaxd explică (pentru flavius01):

Flavius01 ce telefon ai?

| flavius01 a răspuns (pentru Andreeeeeaxd):

Nokia 5800

| Andreeeeeaxd explică (pentru flavius01):

Eu am Nokia n97, te-am intrebat pentru ca asa imi apare si mie atunci cand bag cablul in telefon

| Andreeeeeaxd explică (pentru flavius01):

Eu am Nokia n97, te-am intrebat pentru ca atunci cand introduc cablul in telefon imi apare exact cum mi-ai spus tu