| Harl3yDavidson a întrebat:

in urma cu ceva ani am citit pe undeva ca ar fi existat un episod pierdut din Tom & Jerry numit,, Tom's Basement,, iar astazi cand ma uitam pe Youtube la ceva content Creepypasta am dat de un youtuber care care povestea despre acest episod si dupa am cautat mai multe videoclipuri in care spuneau despre acest episod. As vrea sa ma ajutati cu un link sau ceva de genul catre episodul,, pierdut,,, varianta originala nu facaturi. Eu am cautat pe google si nu am gasit nimic decat clipuri scurte de vreo 3-4 min in care arata poze editate si povesteau, ma gandesc ca ar putea fi gasit pe DEEP WEB dar nu vreau sa intru acolo... Orice raspuns ajuta, va multumesc!

5 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Sunt doar povești. De ce ar face un episod in care mor personajele?

| Harl3yDavidson explică (pentru FaraNumePls):

Pentru ca regizorul Gene Deitch ar fi fost presat sa faca aceste episoade iar lui nu i-ar fi placut conceptul din spatele acestor episoade si dorea sa ii faca pe privitori sa se simta prost atunci cand vizioneaza episoadele, ele fiind facute de o calitate proasta si foarte violente. El avea un contract cu ei de mai mult de 13 episoade, fiind disperat sa scape de acest contract el a mai facut inca un episod pe care putina lume a apucat sa il vada numit,, Tom's basement" fiind ultimul episod din acea serie sfarsindu-se cu Tom si Jerry stand pe calea ferata asteptand sa fie calcati de tren. De acest episod intreb eu daca are cineva idee, un link cu video original...

| Iunix a răspuns:

1. Sunt desene animate, trezește-te!
2. Sunt doar povești inventate de unii care nu au ce face și probabil aceste întâmplări cu episoadele pierdute din serialu x sunt create ca să vezi cu alți ochi acel serial, la feș și cu teoriile din desene.
3. Nu cred că există.
4. Dacă vrei fac și eu un filmuleț în care vorbesc de „ Episodul pierdut din serialu " O lume dispărută ", i-au câteva poze de pe net, le editez, poate și câteva scene normale și le adaug diferite filtre + un scenariu înfricoșător și gata, după apucă-te să cauți episodu pierdut pe care eu l-am inventat.

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Sa nu crezi in creepypasta.In glumele ascunse pentru adulti da alea sunt verdice iti garantez asta.Creepypasta nu e nimic altceva decat TEORIE si nimic nu este adevarat.
Nu iti recomand deep web, chestia aia e foarte savage.