| Anonim34578885433 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine sa gasesc niste filme? Caut ceva mai ciudat... sper sa nu iau hate... filme in care personajul se indragosteste de varul/verisoara sa. Sau orice asemanator.
Cel mai bun primeste funda!

2 răspunsuri:
| C._Madalin_Andrei_1999 a răspuns:

Y tu mama tambien. E un film in care 2 pusti se indragostesc de sotia varului unuia din ei. Sau Cititorul-un pusti se indragosteste de o tipa mult mai in varsta. Nu stiu filme cu relatii in familie dar nici filmele astea nu au cele mai ok relatii. poate iti plac?

| Gio21 a răspuns:

Bună. Eu am văzut filmul "Dan in real life". Mie mi-a plăcut. L-am văzut de doua ori pana acum și tot nu mă plictisesc.