| LLLLLccccCCCcccCCC a întrebat:

Salut TPU
Mai demult am vazut un film despre care nu imi amitesc aproape nimic,am doar niste imagini in mintea mea.
Imi amintesc sfirsitul cum o fata intr-o rochie cu lente cade pe un mal si moare fiind electrocutata de un cablu sau ceva de genul acesta,vreau foarte tare sa gasesc filmul nu imi amintesc multe dar cred ca filmul era chinez sau japonez.
Va rog mult ajutati-ma sa-l gasesc va rog mult dau fanda celui care gaseste filmul, va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| FunkeyFresh a răspuns:

E ala cu japonezu, nu? Incerca Crazy chicken 3