| ali23082003 a întrebat:

Merg in excursie cu clasa si dormim acolo. Imi puteti recomanda niste filme de groaza pentru niste fetite de 11-12 care-si pierd timpul la 2 dimineata uitandu-se la niste filme horror big grin?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| livscomsha a răspuns:

The Appearing
The Turn of the Screw
Dark Skies – Ceruri întunecate
The Children
Lovely Molly
Dylan Dog: Dead of Night

| MarcelineBMTH a răspuns:

1) The grudge
2) Evil dead
3) The exorcist
Eu am vazut aceste 3 filme si sunt extrem de infricosatoare. Te poti uita la trailer ca sa iti faci o parere despre ele. Daca vrei sa ma intrebi ceva despre fiecare, ma poti intreba. Daca ti se par prea infricosatoare, poti sa alegi un film din colectia Saw. Apropo Saw 7 e cel mai tare.

| ManAndrei123 a răspuns:

Night of the Demons l-am vazut ii super;)
Academia vampirilor nu stiu cum ii da am auzit ca ii fain
The Descent si asta l-am vazut ii foarte fain merita vazut

si ia aici cate vrei http://eurotube.do.am/publ/filme_online_horror/3-4-11

FUNDA :*