| SakuraBeauty a întrebat:

salut TPU nu stiti cand mai apar episoade noi din vampire diares? ador serialul as vrea sa citesc si cartile am citit tot de pe TPU ca sunt si carti nu stiam. c-am cat costa una le vreau pe toate 6 dar nu cred ca am bani sa le cumpar odata.

Răspuns Câştigător
| xoxoem a răspuns:

Serialul revine in statele unite joi, deci la noi vineri, peste o saptamana happy
si cartile sunt cam 35-40 lei una dar cauta prin librarii ca este o promotie noua : primele 4 carti 99 lei happy si eu tot acum mi-am cumparatwinking

4 răspunsuri:
| secret96 a răspuns:

O completare pentru xoxoem : a 6-a carte nu o aparut inca in Romania... eu acum is la cartea a 5-a si is super + ca a 5-a carte este in cora cu mai putin de 40 de lei iar in librarii sunt cu 50 de lei. Spor la citit :*

| secret96 a răspuns:

Imi dai funda te rog?batting eyelashes

| SakuraBeauty explică:

Scuze secret96 xoxoem a raspuns primul u ai dat o completare si scuze dar nu imi place atunci cand ceri funda asta inseamna ca nu te gandesti sa ajuti pe cineva ci doar te gandesti sa primesti fundita scuze cred ca xoxoem merita

| SakuraBeauty explică:

Aveam de gand sa iti dau dar fiindca ai cerut fundita m-a dezamagit