| Softit a întrebat:

Nu ştiţi nişte filme de groază ceva de genul cu nişte oameni (chiar copii) care merg într-un loc părăsit şi bântuit (casă, spital, etc.), şi să fie atacaţi şi să nu poate ieşi?

Sau să fie un grup de tineri într-o tabără şi să fie atacaţi de un criminal (gen Vineri 13) sau fantome în cabane, etc.

Ştiţi oricum la ce mă refer, dar să fie HORROR!

Fundoi

10 răspunsuri:
| MirunaC a răspuns:

Pai Orphan, 11-11-11,Eden Lake e foarte foarte tare cu un cuplu prins intr-o padure si vanati de niste adolescenti nebuni, Drag me to Hell, Mirrors1 e iar foarte bun, Mirrors 2, Final Destination-asta nu e cu case bantuite si asa dar se apropie.Saw daca iti plac alea mai sangeroase, Don't be afraid of the dark.Cam astea le-am vazut si mi-au placut mult.A mai este si The Rite

| Percy a răspuns:

Incearca -House of wax,
One missed call,
A nightmare on elm street.The haunting Of Molly Hartley, When a stranger calls...Sunt faine! Funda?big grin

| balutza a răspuns:

Incearca saw 1, 2, 3,4,5,6 sau Wrong turn 1, 2, 3

| Valenttina a răspuns:

Iti zic sa te uiti la Orphan. Dupa nume si dupa trailer e unul simplu.Te va ingrozi pur si simplu faptul ce se intampla in film.Si care se poate intampla si in viata de zi cu zi. Spre deosebire de alte filme acesta este unul din care poti invata ceva si crede-ma ca dupa ce il vezi mai ales daca e seara nu'ti mai vine sa cobori din pat sau sa mai vezi copiiiiii.happy vizzionare infricosatoare!

| Alexsuperboss a răspuns:

Eu iti recomand toate the grudge! Primesc Fundita?

| Alexsuperboss a răspuns:

Eu iti recomand toate the grudge! Fundita?

| eu2099 a răspuns:

1 Halloween(seria)
2 The Texas Chainsaw Massacre
3 The Purge
4 The House of 1000 Corpses
5 Vacancy
6 Hills run red
7 The loved ones
8 Mama
9 Silent Night, Deadly Night
10 Black Christmas
11 Inside
12 Make them die slowly
13 The hills have eyes
14 Candyman
15 You're Next
16 The Strangers
17 The Others
18 Alone in Dark
19 Evil Dead(urmareste toata seria, o sa ITI placawinking )
20 Hellraiser

| monika13 a răspuns:

Incearca filmul ''telefonul misterios'' e de groaza cu sange, frica neputintarolling on the floorfunda?

| demetriademetria a răspuns:

Pai the grudge 1, 2, 3,forget me not, casa de cera. funda?