| RoGaming a întrebat:

nu stiu cum se numeste un film pe care l-am vazut mai de mult. Incepea cu litera D sau T, iar numele filmului era numele personajului principal, o femeie cu parul scurt, blond, care omora sau ceva de genul.Stiu ca pe tot parcursul filmului ea era interogata de o alta femeie bruneta intr-un hol parca... Oricum era cu impuscaturi si chestii de-astea de actiune.Ma rog, sper ca v-am dat destule detalii incat sa ma ajutati big grin.

5 răspunsuri:
| RoGaming explică (pentru darrio2007):

Nu, femeia aceea avea parul scurt si nu e acesta filmul, imi pare rau

| darrio2007 a răspuns (pentru RoGaming):

Mai cauta.

| filipcojo a răspuns:

Da... cred ca filmul se numea The stupid woman...

| RoGaming explică (pentru filipcojo):

Nu nu era acesta imi pare rau