| mjk99 a întrebat:

Nu stiu daca este cea mai potrivita categorie. in fine, am vazut un filmulet de vreo 10 min cu un mim pe o plaja care facea caterinca de oameni, avea o piuitoare ca la acele jucarii de cauciuc, sau cv de genul. va rog, daca stiti, dati-mi linkul sau spuneti-mi cum s n pe youtube, multumesc anticipat. FUNDA!

2 răspunsuri:
| eu123eu123 a răspuns:

Te referi la asta? :

https://www.youtube.com/watch?v=k0XZ5vTCIMs

sper ca te-am ajutat, funda? :D

| mjk99 explică (pentru eu123eu123):

Nu acesta. ceva de genul, dar mersi oricum. acel video era cu o persoana care se plimba pe strada, facea caterinca de oameni, etc. era tot machiat, costumat in culori vii, etc