| SporeBox a întrebat:

Pe ProTV era cred ca o serie de filme acum cateva seri. Era vorba despre niste copii care erau izolati de niste ziduri si se descurcau pe cont propriu si alegeau care din ei sa mearga sa caute o iesire si care sa ramana. Stiu ca pe personajul principal il chema Thomas si ei se fereau de ceva numit CRUD. As vrea sa il vad dar nu am l-am vazut de la prima parte si nu am vrut sa iau spoilere. Stiti cum se numeste?

3 răspunsuri:
| Serghei1722 a răspuns:

Maze Runner! Iubesc trilogia! Păcat că are doar 3 părțicrying

| Fxsol a răspuns:

The maze runner (1-2-3)

| Banes69 a răspuns:

Maze Runner, are 3 părți!