| brse a întrebat:

Probabil stiti de serialul care a fost pe Jetix, Super Robot Monkey Team Hyperforce Go!
Voua v-a placut? Eu eram mica cand era pe Jetix.
Ati vrea sa fie din nou Jetix, impreuna cu acest serial? Stiti de ce a fost inlocuit Jetix de Disney Channel? Si de ce nu mai e macar pe Disney Channel acest serial?

8 răspunsuri:
| Mony a răspuns:

Vai de ai stii ce rau imi pare ca nu mai estecrying era serialul meu favoritcrying as vrea sa revina din nou sad

da NUU trebuia sa scoata Jetixu si sa bage DIsney Channel...sunt de parere ca ar fi putut lasa ambele canale sa mearga...ca doara nu s-ar manca intre ele straight face

| HolyPotato a răspuns:

Da mi-a placut si mi-e dor de jetix cryingchiar daca's cam mare pentru desene animate...big grin

| HolyPotato a răspuns:

Si mie imi placea mai mult jetix, apoi mi-a placut si disney channel, dar de cand au bagat ce e in ultimul timp.e praf...iar zac&cody o viata minunata pe punte este o prostie. Era mult mai fain inaintewinking

| MARRRRRYYA a răspuns:

Pentru ca disney a cumparat postul de televiziune si mie imi placea jetix mai ales

| firefoxy a răspuns:

Sincer nu stiu de ce a fost inlocuit.Si mie mi-a placut serialul asta.Si mi-a placut mult si Naruto.Stiu ca e si pe animax.Dar eu si prietenii mei care se uitau nu avem semnal.Chiar vreau Jetix inapoi! Sau maca sa bage si la Disney Naruto si Super Robot Monkey Team Hyperforce Go.

| Pushy1601 a răspuns:

Daca cumva te intereseaza, http://desenele-copilariei.net e site-ul pe care gasesti multe dintre seriale.din pacate nu au Super Robot Monkey Team Hyperforce Go, dar au inclusiv seriale de pe fox kids(programul TV inlocuit de jetix)

| brse explică:

Va rog un raspuns!

| Anasitutucu a răspuns:

Daca ar fi ambele canale TV s-ar impartii vizionatorii, asa ca trebuia inlocuit unul dintre ele, si acela a fost JETIX.