| Ađııa a întrebat:

Unde pot vedea si eu in romana, online episoadele din "super robot monkey team hyperforce go" [super echipa maimutelor robot hiperforta inainte] desenul acela vechi de pe jetix.

Dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| alexb0y1998 a răspuns:

Pai...si mie imi plac din suflet desenele alea...am cautat peste tot,, sun doar in engleza nici pe teava.ro nu mai sunt doar pe youtube se gasesc in engleza sper ca cineva sa isi aminteasca de aceste desene si sa le traduca happy

2 răspunsuri:
| Gabi_Gabriela_1995 a răspuns:

Eu stiu ca exista un program prin care poti sa traduci desene din orice limba in romana, dar nu stiu cum se numeste cand o sa aflu o sa-ti spun. happy