| Sandilau a întrebat:

Recomandati-mi niste seriale bune ( exclus comedii sau telenovele ). Ceva serios cu o poveste solida. Funda + vot.

Răspuns Câştigător
| push2gl a răspuns:

Fringe

13 răspunsuri:
| LauraMB a răspuns:

Vampire diaries
grey's anatomy
fringe
chuck
lost
dexter
californication
flash forword
true blood
criminal minds
supernatural
smallvile
CSI:Crime Scene Investigations
CSI:Miami
CSI:New York
the OC
ghost wishpaper
Dr. House

| Sandilau explică:

Cred ca voi alege Fringe. Restul multumesc pentru raspunsuri.

| mistamc a răspuns:

Skins

| liviufirst a răspuns:

Daca vrei sa ai ochii cat cepele uita-te in ordinea asta la 3 superseriale:24; Prison Break; Lost.

| Sophie a răspuns:

Bună.
Gossip Girl
Pa-pa

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

The vampire diaries are de toatewinking trebuie sa vezi macar priml sezonwinking.

| Bishop a răspuns:

Dexter si Lost

| Clover a răspuns:

CSI:NewYork, Lost, Glee, One Tree Hill, Supernatural. Eu zic ca merita vazutebig grin acum Glee nu stiu sigur daca o sa iti placa da incerca happy

| asya a răspuns:

Eu iti spun ce am vazuttonguerison Break(cel mai bun serial pe care l-am vazut vreodata); Lost; One tree hill; Desperate housewives; Sex and the city; Doctor House; Gossip Girl; Merlin...Mie toate mi-au placut! O zi buna!

| syjey a răspuns:

Prison break, 24, house md, burn notice, lie to me cam atat(toate sunt bune)

| BesideYou_8929 a răspuns:

Asi-impotriva destinului este o telenovela turceasca care o gasesti tradusa pe youtube...e super marfa povestea

| mitrofan a răspuns:

Pai poti sa te uiti la In puii mei sau daca te uiti deja te poti uita pe net la robotzi: scrii robotzi si episodul pe care il vrei. Exemplu: robotzi ep 1

| andrutza_6036 a răspuns:

Cauta fivegirl(5ivegirl=5 fete)e un film hororcu un demon sh 5 fete mie imi placetonguebig grin