| Mysw a întrebat:

Spune-ti-mi va rog un film care v-a placut cel mai mult.

10 răspunsuri:
| fokker a răspuns:

Kill Bill.

| Dariusuu a răspuns:

The Passanger chiar ma remarcat într-un fel și l-am vizionat de 2 ori ca să-l înțeleg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Crow, deşi-s mai multe.

Răspuns utilizator avertizat
| inconscient a răspuns:

Just like Heaven, cam vechi, dar pentru mine cel mai bun!winking

| Andeuta a răspuns:

Atonement- recunoastere
Hunger games
Remember me
3 metros sobre el cielo
Cele mai frumoase.happy

| Clauditapisicuta a răspuns:

A Walk to remembre

| NarutoFan134 a răspuns:

Depinde ce categorie de filme iti place. Daca iti plac filmele de animatie ai putea viziona:Alpha and Omega sau daca preferi actiune, aventura si roboti dar tot animatie incearca G-force de la Walt Disney Production.Mie mi-ai placut foarte mult dar nu e obligatoriu sa ai aceeasi parere ca si mine.

| MadalinaMadda a răspuns:

Drag me to hell! E cel mai tare film pe care l-am vazut vrodata! E super de groaza!

| Ema_Matei_1983 a răspuns:

Scery move