| ParradiSs a întrebat:

spuneti-mi niste filme de comedie, dar nu oari si care, doar care ati crezut voi ca a fost cel mai amuzant.

Răspuns Câştigător
| YumiSukinanda a răspuns:

Stiu multe filme de comedie. Ti le zic pe cele mai bestiale, si iti jur, chiar o sa razi.
1.The hangover 1, 2, 3
2. American Pie 1, 2, 3, 4, 5,6,7,8.
3. Scary movie 1, 2, 3, 4, 5.
4. A haunted house 1, 2.
5.The naked gun. Sunt mai multe filme aici cu Leslie Nielsen.
6.Airplane.

Cele mai amuzante filme de aici cred ca au fost cele din seria American Pie si scary movie. Sunt bestiale.
Vizionare placuta.:*

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

S-ar putea să-ți placă...

1) Mr. Bones (2001)
https://www.youtube.com/watch?v=OmstHBGIYEY
2) Mad Buddies (2012)
https://www.youtube.com/watch?v=Iam7Xq1HbZ8
https://www.youtube.com/watch?v=NhBErD1dOEU
3) Yankee Zulu (1993)
https://www.youtube.com/watch?v=gUYyFdfBMnw

| faramatania a răspuns:

Grown Ups 1 și 2 (2010/2013),The Hangover (seria), Death At A Funeral (2007),Senseless (1998),Bad Teacher (2011),High School (2010),Mike And Dave Need Wedding Dates (2016),Spy (2015),Dope (2015),Project X (2012),21 & Over (2013),Sex Drive (2008),Superbad (2007),A Few Best Men (2011),The Dictator (2012),Ted 1,2 (2012/2015),Sisters (2015),Blue Mountain State: The Rise Of Thadland (2016),Swiss Army Man (2016),Jean-Claude Van Johnson (2016),The Big Lebowski (1998),Borat (2006),War Dogs (2016),A Million Ways To Die In The West (2014)

| Sn4k3 a răspuns:

The Hangover 1, 2, 3
Horrible Bosses 1, 2
Ride Along 1, 2
National Security

Răspuns utilizator avertizat
| amiracervencu a răspuns:

Eu ți-aș recomanda „Prietenul meu, îngerul", rusesc. Tare simpatic, mie mi-a plăcut în mod deosebit. Poate titlul pare că face puțină propagandă creștină, dar nu e chiar așa. E un film care merită văzut, după părerea mea. happy
Ar mai fi apoi „Johnny English" cu Rowan Atkinson, „Mrs Doubfire„, cu Robin Williams sau „The Pink Panther". Sper să îți placă happy

| watashiwa a răspuns:

1. Jack and Jill (muream