| Vlad9371 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste filme cu ninja gen Ninja assassin. Nu vreau filme cu ninja de aia cu armuri si cu magii si cu ce mai este vreau niste filme normale ca cel care vi l-am spus Ninja assassin. Dau funda si puncte celui care imi spune cele mai misto filme cu ninja.

4 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Ninja (2009)

| luminush694 a răspuns:

Cu cea mai mare placere! oricind!

| Vlad9371 explică:

Oooo mersi chiar cautam karate kid si nu il gaseam. Ms pentru asta ai o funda de la mine.

| goodfriend a răspuns:

Three ninja 1, 2, 3. Este un film vrchi dupa parerea mea foarte interesant!