| Cristian12321 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme gen I am number four, Chronicle sau In Time. Va rog nu puneti liste interminabile care sunt copiate cine stie de unde. As dori ceva scurt si la obiect care sa semene cu unul din filmele de mai sus (ceva in gen sf cu puteri etc). Daca puteti spune si 2-3 cuvinte despre cum vi s-a parut filmul recomandat ar fi super.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Push (2009),Upside Down (2012)

1 răspuns:
| thezbx a răspuns:

Savages, nu e chiar in genul celor care le-ai spus dar e tot actiune big grin

Întrebări recente