| motherf a întrebat:

Spuneti-mi si mie un film/serial gen : The Vampire Diaries, Teen Wolf, I am number 4.

Răspuns Câştigător
| Lia09 a răspuns:

Nu stiu cat de mult se apropie de ceea ce vrei tu, dar is niste seriale destul de bune si frumoase : Dr. House, Gossip Girl, Anatomia lui Grey, Pretty Little Liars, CSI New York, Heroes.

| motherf explică (pentru Lia09):

Ms mult! Am ramas la gossip girl, sper ca merita vazut!

| Lia09 a răspuns (pentru motherf):

Cu placere. Mie una mi-a placut foarte mult serialul si de abia astept sa apara episoade noi. Sper sa te incante! Vizionare placuta.

10 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Scuze la cateva seriale se pare ca am dat copy din greseala.

| InnocentLoovee a răspuns:

The secret circle
The lying game
The nine lives of Chloe King

| Nanami利 a răspuns:

Twilight(e super tare), pretty little liars.Twilight are 4 seriale.

| 愛LeEu愛 a răspuns:

Fredy Crueger
Predators
Scary Movie
◕‿◕ⒻⓊⓃⒹⒶ◕‿◕

| ÐαɾκPαιɳteɾ a răspuns:

"SAGA Amurg" vezi daca-ti place. :-D

| Mariucaaa a răspuns:

New Girl( e un fel de comedie), Supernatural (e cu fenomene din astea supranaturale: fantome chestii din astea) iti recomand sa te uiti la ele de pe site-ul vplay acolo ai majoritatea serialelor subtitrate in romana si de orice gen : comedie actiune fictiune etc. happy

| LEXYMAADUTZA a răspuns:

Pariu cu viata?laughing) iubiri secrete, alcatraz?

Iubire Blestemata
eva luna
cain and abel...

| maya29 a răspuns:

Buna. M-am uitat si eu la Jurnalele vampirilor. Daca mai vrei cu vampiri mai este Twilight. Mie imi plac mult dramele coreene. Daca vrei sa te uiti la cateva uite : A men called god, City Hunter, Coffee Prince si mai sunt foarte foarte multe. Sper ca te+am ajutat.