| R4ulTripon a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog cateva filme in genul crima-mister. De exemplu mai multi oameni raman blocati intr-un loc si printre ei se afla un criminal in serie. (ca pe jocul among us daca il stie cineva laughing )
Astept titluri in afara de Identity pe care l-am vazut deja.

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Neaparat cu un criminal in serie?

Ce mi-a placut mie... ar fi : Murder on Orient Express (2017) cu o crima intr-un tren si cu mai multi suspecti. Este un film de nota 10 si il recomand. O sa apara acum si partea a doua Death on the Nile.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Devil (2010), Mom and Dad (2017), ATM (2012), You're Next (2011), P2 (2007), D-Tox (2002), Identity (2003), The Loft (2014), The Last Winter (2006), Witheout (2009) Wolf Creek (2005), A Perfect Getaway (2009), The House on Sorority Row (2009), Penny Dreadful (2006), Wind Chill (2007, The Belko Experiment (2016)...

| Sn4k3 a răspuns:

The Thing
Devil

| CatalinB11 a răspuns:

The Usual Suspects - iti recomand acest film.Este cu un subiect oarecum asemenator, iar filmul in sine este o capodopera cinematografica!

| R4ulTripon explică:

Nu are legatura una cu alta