| Cronos126 a întrebat:

Spuneti-mi un site pe care pot viziona fara reclame si fara virusi in liniste Piratii din Caraibe: Razbunarea lui Salazar, dau funda!

P.S.: Poate ma uit si la alte filme sa aiba cele mai noi, sau sa aiba mai multe filme asa in general.

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Incearca-l pe asta: http://www.fsonline.ro/piratii-din-caraibe-razbunarea-lui-salazar/ Nu are reclame deloc. :)

| Sn4k3 a răspuns:

Pe orice site de filme online, cu adblock instalat. Scrie asa pe google : pirates of caribbean 5 online subtitrat (in engleza e cel mai bine sa scrii titlurile) si dai pe unul din site-urile care apar. Tot o sa apara 1-2 reclame, dar e ok, dureaza o secunda sa le inchizi.

| damnedwolf a răspuns:

Https://filme-online.to/#
deci mai are cate o reclama dar nu deschide 100 de pagini ca alte siteuri se incarca rapid filmu