| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme "mari" gen piratii din caraibe, stapanul inelelor, troia. etc

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Mongolii, Cavalerii Teutoni, Vikingii, Corabiile lungi, Spartacus, Pasarea spin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

❉ Percy Jackson 1, 2
❉ 300: Rise of an Empire
❉ Underworld 1, 2, 3, 4
❉ I am number 4

| DarkVampiress a răspuns:

The Hobbit, The maze runner, Ascensiunea lui Jupiter, 3 days to kill, Non-Stop, Tracers, ........Am mai multe daca iti plac filmele de actiune :*

| Andrei_Alex_2001 a răspuns:

Fast and furious 7 gardieni galaxiei x-men cel dintâi omul de fier 3 sau uimitorul om paianjen sper ca te-am ajutat