| AestheticPerf a întrebat:

Stie cineva cand apare lucifer, sezonul 2 episodul 14 sau poatew v-a fii sezonul 3 episodul 1, imi dati-mi niste informatii va rog!

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Lucifer sez.2 ep.14 (Candy Morningstar), va apărea pe 1 Mai 2017/US→2 Mai 2017/la noi
http://www.imdb.com/title/tt4052886/episodes?season=2&ref_=tt_eps_sn_2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sezonul 2 din Lucifer a luat o pauza episodul 14 va aparea pe 2-05-2017

| AestheticPerf explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult, numai bine!

| irina3893 a răspuns:

Da like paginii de Facebook, acolo aflii pe ce post din România se va difuza, iar episoadele le poti vedea pe internet, dar nu cu subtitrare... Doar unele. Succes!