| SporeBox a întrebat:

Stie cineva cand apare urmatorul episod din Swamp Thing de pe hbo? Il astept de ceva timp.

10 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Îmi pare rău să te dezamăgesc dar serialul acesta a fost anulat.

| SporeBox explică (pentru Alexuţ02):

Si unde pot sa il continui?

| Alexuţ02 a răspuns (pentru SporeBox):

Nu-l mai poți continua, creatorii serialului au decis că nu-l mai continuă.
În prezent sunt 10 episoade ( 1 Sezon ), mai mult de atât nu ai cum să vezi pentru că atât s-a filmat

| SporeBox explică (pentru Alexuţ02):

Pacat. Chiar era un serial bun. Multumesc pentru informatie

| Alexuţ02 a răspuns (pentru SporeBox):

Și eu sunt de acord, m-am uitat pe la review-uri, sunt un fan Marvel / DC, chiar voiam să-l văd, și poate chiar o să-l văd dar dacă știu că e anulat nu prea mai are rost zic eu.

| SporeBox explică (pentru Alexuţ02):

Am mai citit pe internet si am inteles ca ar fi posibil sa il continue. Fanii au facut si o postare pe tweeter sa continue filmul. Eu zic ca a fost dragut cat a fost. Ar merita vazut cat este. Nu te lasa cu prea multe intrebari. Dar e alegerea ta. Nu e timpul meu.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru SporeBox):

Hm da, total de acord, doar că acum sunt prins cu TVD happy

| SporeBox explică (pentru Alexuţ02):

In regula. Vizionare placuta

| Alexuţ02 a răspuns (pentru SporeBox):

Mersi frumos, la fel si tie

| SporeBox explică (pentru Alexuţ02):

Multumesc