| Al3csandruta a întrebat:

Stie cineva cand incepe Burlacul sezonul 3? Dau FUNDA.Multumesc

7 răspunsuri:
| FiddleStick a răspuns:

Nu se stie data fixa pe cat va incepe sezonul 3 din Burlacul, acum sunt inscrierile stiu doar ca burlacul o sa fie Vladimir Draghia.

| Al3csandruta explică (pentru FiddleStick):

Da,stiu ca burlacul va fi Vladimir Draghia.Dar mersi oricum

| FiddleStick a răspuns:

Dar nu cred ca ai inteles...acum sunt inscrierile nu se stie inca cand va incepe sezonul 3

| YoyoMada a răspuns:

laughing Hey laughing Eu il cunosc pe Vladimir Draghia in realiatate am facut poza cu el in Galati la real. Nu stiu cand incepe

| Al3csandruta explică (pentru YoyoMada):

Ai facut poza cu el, tu stii asta, eu stiu asta si toti care vor citi vor stii.Dar el mai stie?

| YoyoMada a răspuns:

Burlacul sezonul 3 cu Vladimir Draghia incepe pe 1 martie.