| IntrebariPentruFilme a întrebat:

stie cineva daca mai exista vreun serial in care sa joace actorii care au jucat in Prietenii tai (Friends) serialul vechi din anul 2000, sa joace jennifer anniston si restul. Multumesc

1 răspuns:
| KadeJudo a răspuns:

Salut, nu stiu sigur deoarece nu l-am urmarit dar eu deseori cand termin un serial sau film artistic, ex: harry potter (snape, radclife....etc) sau familia bundy(al, kelly ...etc) procedez in felul urmator:
intru pe google, scriu numele filmului/serialului, urmaresc castingul iar apoi doar dau click pe numele personajului care a fost interpretat de actorul respectiv sau invers, cum scrie acolo, si imi apare filmografia respectivilor actori.
La fel fac si cu actorii despre care ma interesez, chiar daca nu au jucat in filmul respectiv.