| GabyMagic a întrebat:

Stie cineva daca se poate vedea gratis pe net meciul de UFC dintre McGregor si Mayweather? Daca da unde? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Scrii pe Google: "meciuri live pe net", alegi sectiunea "Other" si, probabil, vei gasi meciul acolo. Asta, evident, cu cateva ore inainte sa inceapa. De asemenea, recomand site-ul Batmanstream.

P.S. Nu e meci de UFC. Am vrea noi si McGregor.

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa-l vezi live pe net. O sa apara oricum a doua zi cred pe Youtube.

| KronstadtResurrection a răspuns:

Se va putea urmări doar prin metoda pay per view, pe unele canale din State si din câteva alte tari. Prețul este 90$ pentru standard și 100$ pentru HD.