| ShadowBest a întrebat:

ştie cineva un Anime mai scurt dar fain? Dacă se poate cu subtitrare în engleză sau română (ştiu şi puțină engleză dar de preferat subtitrare română )
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GanduriDeCafea a răspuns:

Ce genuri de anime preferi?
Recomandare aleatorie:
Samurai Champloo- 26 ep Comedie, Acțiune, merita.
One Punch Man-12 ep comedie, parodie, super power
Megalo Box- 13 ep actiune, box cu brate mecha te tine in suspans.
Daca le-ai vazut sau esti interesat de alte genuri de anime lasa mesaj happy

| ShadowBest explică (pentru GanduriDeCafea):

Prefer acțiune şi aventură în general, am văzut one punch man dar o sa îl încerc şi pe ăla pe care mi l-ai zis tu;-)

| GanduriDeCafea a răspuns (pentru ShadowBest):

Daca nu l-ai vazut inca, iti recomand sa te uiți si la
1.mob psycho 100 (12 ep) puteri telepatice, comedie, caracter OP- acelasi autor ca One Punch Man.
2. Drifters (12 ep) - anime cu peraonaje istorice ajunse in alt taram, actiune comedie putin gruesome.
3. Blood Lad (10 ep) - vampir foarte puternic iubitor de manga care are grija de o fata ce e pe cale sa devina fantomă, comedie actiune parodie.

| ShadowBest explică (pentru GanduriDeCafea):

Mersi mult happy