| alex123andru123 a întrebat:

Stie cumva cineva daca va mai fi sezonu 5 Romanii au talent? Funda happy

8 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

O sa fie, s-a cam saturat lumea, dar nu conteaza laughing))

| alex123andru123 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Oricum Petre a plecat la Antena1

| anonim_4396 a răspuns (pentru alex123andru123):

Mihai Petre a plecat de la PRO TV? Adica am auzit ca ii facusera si ei o contraoferta, dar nu mai stiam daca a acceptat-o sau nu... Deci chiar a plecat sau e doar un zvon?

| alex123andru123 explică (pentru anonim_4396):

Da a plecat, va face parte dintr-un show de dans ceva. Ofera e ok 100.000 euro pe 2 sezoane

| Nejmoq a răspuns:

Da, va fi. Dar Mihai Petre a plecat la Antena 1 [cum ai zis si tu], si exista posibilitatea ca Andra sa nu mai fie in juriu sezonul 5.

| amnesia5sos a răspuns:

Da, numai ca pleaca Pavel Bartos si Smiley, poate si Mihai Petre :