| Alexuţ02 a întrebat:

ştiţi cumva nişte filme gen 300 : Sparta, Troia, etc? Vreau să fie istorice cu armate, strategii de război, şi seriale dacă ştiţi e ok.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Centurion
The Eagle - un fel de continuare a lui Centurion, cu fiul personajului principal, iti spun ca nu stiam asta prima oara cand m-am uitat laughing si e interesant de stiut
Gladiator
King Arthur: Legend of the Sword
Ironclad
Seriale: GoT si Spartacus.

| Alexuţ02 explică (pentru Sn4k3):

Mersi, de Gladiator ştiu, GoT şi Spartacus văzute, o să încerc restul

| Sn4k3 a răspuns (pentru Alexuţ02):

Ironclad e cam slabut, dar celelalte trei sunt faine.

| Alexuţ02 explică (pentru Sn4k3):

Am văzut Ironclad. destul de frumos, ţine de templieri, asta mi-a plăcut.

11 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Spartacus- e un serial de nota 10! Daca nu l-ai vazut ti-l recomand!

| Alexuţ02 explică (pentru lpavel):

Îl ştiu, l-am văzut, e un serial bun n-am ce zice.

| Alexuţ02 explică (pentru SkyPilot):

Interesant, păcat c-a fost anulat.

| Alexuţ02 explică (pentru RAY):

Cred că din toate alea doar Immortals mă atrage