| FunnkyDara a întrebat:

...Stiti daca a aparut sezonul 3 din Vampire Knight?
Daca da imi puteti spune unde il pot vedea?
multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| PuppetXD a răspuns:

Pai...din pacate nu a aparut sad
Si nici nu se stie daca va aparea.
Autorul se concentreaza mai mult pe manga ( in care actiunea este din belsug. Lucrurile iau cea mai neasteptata intorsatura )
Eu incet, incet, mi-am pierdut speranta in ceea ce priveste un al 3 - lea sezon. Sunt chiar dezamagita, pentru ca acest anime este mai mult decat reusit! Cine stie... poate ca va aparea si un sezon al 3 - lea. Dar nu in viitorul apropiat. Pana atunci, ma multumesc cu manga. Desi anime`ul e mai palpitant.

2 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Nu a aparut.

| Kskerion a răspuns:

Inca nu a aparut.