| Katoteshika a întrebat:

Sunt mare fana Vampire Knight. Stiti unde pot vedea sezonul 3 in romana? Multumesc anticipat :-)
FUnda kiss

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Cum am spus si mai devreme, sezonul 3 din anime nu exista. Acei fani de care spui tu, sun sigur ca au urmarit povestea in continuare in manga. Pare-mi-se ca anime-ul (sez 2) se termina la cap 47, iar manga-ul are in total 93 de capitole.

http://mangafox.me/manga/vampire_knight/

Lectura placuta!

P.S Daca vrei sa urmaresti povestea din manga, iti propun sa citesti de la inceput.

3 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hey! Sezonul 3 nu exista. El este doar un zvon lansat de fani anime-ului.

| Katoteshika explică:

Dar nu se poate termina asa pur simplu.Plus ca unii fani ziceau ca au vazut sezobul 3 si a aparut si cand am vrut sa intreb contul nu mai era activ/era blocat si sunt curioasa.Dar nu se poate termina asa..Yuuki il asteapta pe Zero sa vina sa o omoare si trebuie sa fie o continuare.

| ryuu a răspuns (pentru Katoteshika):

Cum am spus si mai devreme, sezonul 3 din anime nu exista. Acei fani de care spui tu, sun sigur ca au urmarit povestea in continuare in manga. Pare-mi-se ca anime-ul (sez 2) se termina la cap 47, iar manga-ul are in total 93 de capitole.

http://mangafox.me/manga/vampire_knight/

Lectura placuta!

P.S Daca vrei sa urmaresti povestea din manga, iti propun sa citesti de la inceput.

| Notyourbusinesskid a răspuns:

Nu exista sezonul 3

Întrebări recente