| Damon217 a întrebat:

Știu ca filmul Prometheus va avea a doua parte numindu-se Alien-Convenant și întrebare mea este : Cum este povestea celei dea doua părți? M-am uitat în trailer și nu înțeleg ce se petrece. Va rog sa îmi răspundeți. Dau funda

Răspuns Câştigător
| DoriKat a răspuns:

Pe IMDB scrie
The crew of a colony ship discover an uncharted paradise, with a threat beyond their imagination, and must attempt a harrowing escape.

Plus mai e asta
http://www.imdb.com/title/tt2316204/plotsummary?ref_=tt_stry_pl