| DaniDanny a întrebat:

unde pot gasi toate sezoanele pokemon in engleza? ca stiu ca in romana nu este toate, si am cautat pe google da este doar siteuri ce merg greu, si nu este in engleza doar pana la sezonul 12, si vreau sa vad si de la sezonul 12. Imi puteti spune va rog?

Răspuns Câştigător
| Cristina_Andreea_2000_ylqO a răspuns:

Vezi cu gramatica si uite aici link pentru sez 1 in romana :

http://desen3d.blogspot.ro/......nline.html

3 răspunsuri:
| DumitruS a răspuns:

Uite aici, ai mai multa nevoie de site-ul asta decat de Pokemon.

http://limba-romana.ucoz.ro/index/gramatica_limbii_romane/0-17

| DaniDanny explică (pentru DumitruS):

Serios? tu nu mai raspunde aiurea si vezi-ti de treaba, eu scriu cum am eu chef, eu nu is roman in primul rand, asa ca sa nu te intereseze pe tine cum scriu eu, daca stii sa imi raspunzi la ce am intrebat atunci raspunde, daca nu atunci nu mai raspunde aiurea

| DumitruS a răspuns (pentru DaniDanny):

Si eu raspund cum am eu chef, unde-i problema? tu iti bati joc de limba romana eu imi bat joc de ce scrii tu. probleme gogule? happy