| Vasile_Alexandru_Neagu_1989 a întrebat:

users, va rog mult ajutati-ma si pe mine, caut un film mai vechi cu niste adolescenti care pleaca intr-o excursie, acestia iau cate o pastila care habar nu am ce era si aceasta le da halucinatii despre cum mor toti, dar toata actiunea se petrece in capul lor caci ei sunt morti pe sosea in urma unui accident... cine stie dau funda. Multumesc mult URGENT va rog!

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Dacă nu găsești ce cauți, poate te interesează să vezi Tell Me How I Die (2016),pentru că seamănă cu ce povestești și este și mai nou.
http://www.cinemagia.ro/filme/tell-me-how-i-die-1130867/

| Vasile_Alexandru_Neagu_1989 explică (pentru faramatania):

Interesant, am sa ma uit la trailer, mersi mult... intre timp am gasit filmul si il recomand impreuna cu celelalte care sunt din seria lui, cauta REEKER. e foarte foarte tare filmul si mai ales franciza sa zic asa.

| faramatania a răspuns (pentru Vasile_Alexandru_Neagu_1989):

Cu plăcere și mulțumesc și eu pentru recomandare.