| Vladz11 a întrebat:

Va rog spuneti-mi niste seriale pe care le-ati vazut si v-au placut.

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Bună
1. Quantum Leap (capcana timpului- personajul principal Sam impreuna cu All calatoreste in trecut cu ajutorul unui calculator pe nume Ziggy pentru a salva trecut, a ajuta persoanele care au gresit in trecut)
2. C.S.I (crimes scene investigation)
3. C.S.I Miami
4. C.S.I New York
5. Grey's Anatomy (anatomia lui Grey - un serial despre rezidentii intr-un spital)
6. Ghost Whisperer (mesaje de dincolo - Melinda comunica cu spiritele si ii ajuta sa treaca din colo)
7. Mediumul (tot asa comunica cu spiritele so ajuta procuratura]
8. Being Erica (in mintea Ericai, un serial dragut doar ca deocamdata are decat 3 sezoane, urmeaza sa mai fac unu anul asta]
9. Smallville [super-man in tinerete]
10. Supernatural [lupta cu demonii. e dragut - e horror]
11. Jericho
12. Povesti cu talc [a fost dat pe hallmark. niste mini-seriale foarte interesante. un fel horror]
13. Nip Tuck [prietenie pe muchie de cutit, un serial despre o colaborare intre doi prieteni la un cabinet de operatii estetice]
14. Heroes [eroii - un serial foarte interesant, un pic ca x-man]
15. Criminal Minds [minti criminale]
16. Dexter
17. Arma dreptatii [dar are decat 2 sezoane daca imi amintesc bine]
18. Alias
19. Charmed [Farmece - cu vrajitoare]
20. Law & Order: Criminal Intent [Lege si ordine: Intentii criminale]
21. Law & Order: Special Victims Unit[Lege si ordine: Brigada speciala]
22. Nikita ( cu servicii secrete) - deocamdata sunt decat 16 ep
23. The 4400
24. Sex in the city
25. Lie to me (foarte interesant serialul *cum sa descoperi daca o persoana te minte*)
26. Midsomer Murders (Crimele din Midsomer)
27. Missing (Dispariții)
28. True blood ( cu vampiri)
29. Angel (tot cu vampiri)
sper să găseşti ceva interesant din lista mea de seriale vizionate până acum

8 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"The Vampire Diaries"
"Pretty Little Liars"
"Teen Wolf"

| Ronnix a răspuns:

Iti recomand The Big Bang Theory, Joey, Two and a Half Men, My name is Earl, Weeds, Friends, South Park, Futurama, House M.D, Californication, Lucky Louie, According to Jim, How I met your mother, Supernatural, Chuck, The Vampire Diaries, Lost, Prison Break.

| ZvT a răspuns:

Spartacus, Breackoutkings, Fringe, Game of throne, Breaking bad, Prison breack.

| Adredemesconf a răspuns:

Anatomia lui Gray, Dr. House, Two and a half men.

| JensenB a răspuns:

Supernatural: Aventuri in lumea intunericului

| Sports a răspuns:

La bloc, au fost foarte amuzante
mai sunt si pe procinema.
de luni-vineri
la 19

| Dreamylo a răspuns:

Grey`s anatomy,Desperate Housewives, gossip girl, the defenders

| adaadaa a răspuns:

White collar