| Ucv_Geany_1993 a întrebat:

vreau niste filme gen rise of an empire. sau daca ma puteti ajuta. am vazut acum mult timp un film gen rise of an empire dar nu-mi mai aduc aminte numele filmului. din cate stiu era un barbat care lupta in arena si s-a imprietenit cu un negru. iar la final a venit un val de foc si a ramas stana de piatra impreuna cu iubita sa. cam asta imi aduc aminte. ma puteti ajuta? dau funda.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Legend Of Hercules (2014),Beowulf (2007),The Hobbit (seria/2012/2013/2014),Thor: The Dark World (2013),Hammer Of The Gods (2013),Clash Of The Titans (2010),Wrath Of The Titans (2012),Immortals (2011),Pompeii (2014)

1 răspuns:
| Ucv_Geany_1993 explică:

Pompeii. acum mi-am amintit, multumesc mult :*