| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu numele unui film care era cam asa(va spun ce imi mai aduc aminte): tin minte ca un baiat a vrut sa se arunce intr-un lac(nu ca vroia sa se sinucida), iar apa nu era destul de adanca si si-a fracturat coloana, prietena lui s-a mutat in alt oras, dar pe la sfarsitul filmului mi se pare ca au ramas impreuna, nu mai tin minte cum.
Ma puteti ajuta? Cine da numele filmului corect primeste fundita!
Multumesc!

1 răspuns:
| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

L-am vazut si eu si mi-a placut! big grin Era ca baiatul s-a aruncat impreuna cu prietenii lui, in lacul ala si din nefericire a sarit in apa si nu a sarit bine si si-a fracturat coloana happy! Da sincer nu mai stiu cum s-o numit filmul! Scuze sad!