| BrancoveanMarinSebastian20000000000000000000000000 a întrebat:

vreau sa fac un scurt metraj si nu stiu despre ce sa fie, imi puteti spune cateva idei?

3 răspunsuri:
| alexutza222 a răspuns:

Depinde pe ce tema vrei sa mergi. Vrei ceva artistic sau documentar? Poti face un scurt metraj despre o intamplare reala. Filmele despre intamplari reale sunt cele mai reusite.

| SkyPilot a răspuns:

Despre planurile tale de viitor. Poti arata cat de creativ esti, poti sa il faci oricat de lung sau de scurt, si va fi interesant sa il revezi peste 20 de ani.

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 a răspuns:

Simplu, despre cartofi.