| trumpetlights a întrebat:

Hey am filmat primul meu vlog si o sa il postez in 2 zile:* as vrea sa fac un scurt metraj si vreau sa stiu daca aveti ceva idei pentru unul? deci astept raspunsurile fundalove struck

3 răspunsuri:
| MoRtal190 a răspuns:

Eu cu baietii am filmat si urmeaza sa postam primul episod dintr-o serie de actiune pe canalul TheFuriared, dar daca nu iti plage actiunea, un scurt metraj despre viata ta, despre prietenie, despre cum mergi cu prieteni tai si aveti aventuri, etc, limita e doar imaginatia ta.

| trumpetlights explică (pentru MoRtal190):

Imi dai si mie vlogul tau?