| madalin001 a întrebat:

vreau sa filmez un joc si nu stiu la Fraps ce frame/secunda sa pun. Calculatorul meu e putin slab:

OS: Windows XP SP3
RAM: 512 MB
Placa video: 128 MB
Proccesor: Intel Celebron - 1, 7 Ghz

Vreau ca jocul sa ruleze rezolutia de 1280x720 (adica fix HD), dar totusi eu doar inregistrez o filmare din joc si nu joc, de acea vreau una buna pentru filmare ci nu pentru gameplay.

Răspuns Câştigător
| KranKie a răspuns:

Pai fii atent pune la frame pe secunda pune maximum parca era 90/60 nu mai stiu dar sa fie cat mai mult fara limita dar o intrebare ce joc filmezi? daca stiu jocul iti spun mai exact

| madalin001 explică (pentru KranKie):

Jocul este Millenium Racer, nu prea se stie de el fiindca are doar 1.000 vizionari pe YouTube, cel mai bun. Dar nu asta e important, am aflat ca daca ai rezolutie mai mica iti da voie sa ai mai multi fps la filmare, de obicei puneam 60 fps si imi arata 7-10 fps, iar la o rezolutie pff 15-20 fps. O sa incerc Bandicam-ul lui Intreabaaiciiii sa vad daca e bun.

2 răspunsuri:
| Intreabaaiciiiii a răspuns:

Foloseste bandicam e cel mai bun pentru jocuri si altele ai aici un link de la mine http://en.softonic.com/s/bandi-cam Funda?