| MytzaMy a întrebat:

Vreau sa imi spuneti si mie niste filme horror cu adolescenti(gen:pleaca in excursie in padure intr- o padure si acolo mor toti). Stiti voi ca wrong turn, blair wich project, chainsaw masacre? (mai mult)

Răspuns Câştigător
| Pakira a răspuns:

Evil Dead, The Barrens, The Shrine, Shrooms

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Cabin In The Woods, Cabin Fever, Inbred, Friday The 13th, Carver (2008, chiar mai dur decât TCM, este inspirat dintr-o poveste reală,)

| qwertyu76 a răspuns:

Hold your breath, in acest film este exact ceea ce spui tu, ei pleaca intr-o ''vacanta'' si pe drum trec pe langa un cimitir. ajung la o padure si mai departe te las pe tine sa vezi...

| MytzaMy explică:

Multumesc tuturor, am dat fundita.