| robertbeatrice1 a întrebat:

SALUT TPU!

Vreau sa imi spuneti si mie o aplicatie pentru a ma putea uita la filme online, fara a le downloada, de pe un telefon Android.
Va rog, sa mearga 100 % si sa nu trebuiasca sa downloadez filmele pe care vreau sa le vad downloadate. Am mai incercat cu popcorn si cu inca ceva, dar nu mergea... deci. va rog frumos!

2 răspunsuri:
| zImAwesome a răspuns:

Https://terrariumtv.com/ pe ăsta mă uit și eu pe tel câteaodată la seriale/filme. Găsești ce vrei și cu subtitrare happy

| mudokins78 a răspuns:

FilmboxHD