| maxy2343 a întrebat:

Vreau sa inteleg si eu daca cineva stie. In filmul tokyo drift, han face acel drift la fetele alea in jurul masiinii, si primeste un bilet. In acea secventa zice ca "If you don't drift for money, what do you drift for?" Si nu inteleg pentru ce face han drift, si mai ales ce primeste pe acel biletel? Nr de telefon al fetelor? sau ce? De mult incerc sa aflu si nu reusesc...

2 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

A trecut mult timp de cand am vazut filmul si sincer nu mai retin exact secventa, dar din ce citesc acum, ar putea fi simplu o referire la faptul ca pasionatii de drift o fac strict pentru placere. Nu bani, nu femei, ci pentru ca asa inteleg ei sa-si traiasca viata: de-a latu si cu mult fum in spatewinking

| maxy2343 explică:

Mersi ca prima data exact la asta m-am gandit si eu, sau poate fetele alea la care fac drift sunt un fel de juriu sau ceva de genu, credeam ca este ceva ce nu imi trece mie prin cap de aia am intrebat sa aflu mai multe variante... Dar exact la asta m-am gandit si eu la placerea de a face drift happy